Kalendář akcí - listopad 2018

14.9.-16.11.

Výstava Cyrilometodějská misie ...

Putovní výstavní prezentace osmnácti sakrálních kulturních památek 9.–12. století v Trenčínském, Trnavském, Zlínském a Jihomoravském kraji.

9.10-2.11.

Putování dějinami - výstava

Výstava obrazů z výtvarné soutěže školní mládeže, které se na dané téma zúčastnili školáci z ČR a SR, představí pět desítek zajímavých soutěžních prací.

17. listopadu

XI. Cistericácká pečeť

XI. ročník evropské výstavy a soutěže mešních a košer vín. Přehlídka mešních vín, vín pravoslavných církví, vín z klášterů atd.

24. listopadu

Pouť k ruinám kláštera sv. Kataríny

Závěrečná děkovná pouť k ruinám kláštera sv. Kataríny. Jednodenní 10 km pěší pouť: Naháč - Katarínka - Dechtice.

28. listopadu

Konference Cyrilometodějská tradice

Konference „Cyrilometodějská tradice v novodobých československých dějinách“ u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného československého státu.

30. 11. - 3. 12.

Zima v Rasticově městě Morava

Zimní zážitkový program pro školáky i veřejnost - prohlídka s průvodcem, kulturní program atd. Hradiště netradičně - adventní sobota.Souhrnný kalendář akcí na rok 2018

  • Zájmové sdružení právnických osob Evropská kulturní stezka sv. Cyrila a Metoděje přichází se souhrnným kalendářem akcí na rok 2018.

    Kalendář akcí prezentuje akce s tématikou cyrilometodějské a velkomoravské tradice spojené s pořádáním různých slavností, konferencí, seminářů, výstav, festivalů, prezentací, soutěží, olympiád atd.

    Kalendář je možné si stáhnout ve formátu pdf.